FluControl Hot

proszek (do wytworzenia płynu)

produkt dostępny bez recepty

paracetamol

+

Fenylefryna (phenylephrine)

+

Chlorfenamina (chlorphenamine)

Opakowanie:

10 torebek 5,5 grama
dostępny, cena 20,58 zł

Koszyk:

20,58 zł

Więcej informacji o FluControl Hot

FluControl HOT to kompleksowy lek, który w swoim składzie zawiera najwyższą dostępną na rynku dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym.

Jedna saszetka zawiera takie ilości substancji czynnych, które działają na uciążliwe objawy grypy i przeziębienia:

łagodzą ból i gorączkę zmniejszają ilość wydzieliny z nosa zmniejszają obrzęk błony śluzowej nosa

Substancja czynna

1 saszetka zawiera:

1000 mg paracetamolu (Paracetamolum) 10 mg chlorowodorku fenylefryny (Phenylephrini hydrochloridum) 4 mg maleinianu chlorfenaminy (Chlorphenamini maleas)

Dodatkowe informacje

FluControl Hot wywiera umiarkowany wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn. Produkt leczniczy może wywołać senność i sedację. Należy unikać wykonywania czynności wymagających dużej uwagi, takich jak prowadzenie samochodów czy obsługiwanie maszyn, które mogą stwarzać zagrożenie.

Wskazania

Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą. choroby wątroby (niewydolność wątroby lub bez) lub wirusowe zapalenie wątroby (zwiększone ryzyko hepatotoksyczności) nadciśnienie tętnicze; nadczynność tarczycy; ciężkie choroby sercowo-naczyniowe (takie jak choroba wieńcowa, dławica piersiowa); tachykardia; pacjenci leczeni inhibitorami monoaminooksydazy (IMAO); jaskra; zaburzenia rytmu serca; ciężka niewydolność nerek.

Informacja dla pacjenta

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Spółka z o.o.

ul. Partyzancka 133/151

95-200 Pabianice

 

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.