Acatar Acti-Tabs

produkt dostępny bez recepty, tabletki,

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

,

Tryprolidyna (triprolidine)

, US Pharmacia

Opakowanie:

12 tabletek
niedostępny
■■

Opis Acatar Acti-Tabs

Acatar Acti-Tabs to lek w postaci tabletek z pseudoefedryną i triprolidyną. Wskazaniem do jego stosowania jest łagodzenie objawów zapalenia błony śluzowej nosa, takich jak: obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych, wyciek wydzieliny z nosa (katar), uczucie zatkanego nosa oraz kichanie, występujących w przeziębieniu i grypie. Lek może być także stosowany doraźnie w przypadku alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa i w naczynioruchowym obrzęku błony śluzowej nosa. Lek można stosować u dorosłych oraz u dzieci w wieku powyżej 12 lat.

Kategorie Acatar Acti-Tabs

Podmiot odpowiedzialny Acatar Acti-Tabs

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Acatar Acti-Tabs

  • substancje czynne: 60 mg chlorowodorku pseudoefedryny, 25 mg chlorowodorku triprolidyny,
  • substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana, laktoza, kwas stearynowy, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.

Jak stosować Acatar Acti-Tabs

  • Dorośli i dzieci po 12. roku życia. 1 tabletka co 6–8 godzin, maksymalnie 4 tabletki na dobę.
  • Nie należy przekraczać zaleconych dawek ponieważ nie zwiększy to skuteczności terapii, a może powodować działania niepożądane lub przedawkowanie.

Jak przechowywać Acatar Acti-Tabs

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Ulotka produktu Acatar Acti-Tabs

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Sinupret

drażetki, 50 tabletek drażowanych

50,78 zł

Zatoxin Duo

tabletki powlekane, 60 tabl. = 30 tabl./dzień + 30 tabl./noc

Glimbax

płyn, 200 mililitrów

38,59 zł

Sudafed

tabletki powlekane, 12 tabletek

Sinupret Extract

drażetki, 20 tabletek drażowanych

51,59 zł

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Ectodose

płyn, 20 ampułek

59,99 zł

Levopront

syrop, 120 mililitrów

31,59 zł

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

Zatoxin Rinse zestaw do płukania nosa i zatok

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek 3,2 g + irygator 300 ml