Fervex

produkt dostępny bez recepty, granulat (do wytworzenia płynu),

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

,

Fenyramina (pheniramine)

, Bristol-Myers Squibb

Dawka:

500 mg + 200 mg + 25 mg

Opakowanie:

Koszyk:

31,95 zł

(2,66 zł / szt.)

Opis Fervex

Fervex to lek dostępny bez recepty w postaci granulatu do sporządzenia roztworu doustnego, przeznaczony do doraźnego stosowania w objawach przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych. Zawarty w preparacie paracetamol łagodzi ból głowy i gorączkę, a feniramina zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, udrażniając tym samym zatkany nos oraz hamując odruch kichania i łzawienia. Dodatek witaminy C uzupełnia jej niedobory w organizmie. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 15. roku życia.

Kategorie Fervex

Skład Fervex

  • Substancje czynne: 1 saszetka zawiera 500 mg paracetamolu (Paracetamolum, 200 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum), 25 mg maleinianu feniraminy (Pheniramini maleas).
  • Substancje pomocnicze: sacharoza (11,6 g), kwas cytrynowy bezwodny, guma arabska, sacharyna sodowa, aromat malinowy. Skład aromatu malinowego: maltodekstryna, sorbinian potasu (E202), benzoesan sodu (E211), glikol propylenowy (E1520), etanol, potas, sól sodowa oktenylobursztynianu skrobiowego (E1450), czerwień Allura AC (E129), błękit brylantowy (E133), żółcień pomarańczowa FCF (E110), sodu chlorek i (lub) sodu siarczan; octan etylu, octan izoamylu, kwas octowy, alkohol benzylowy, trójacetyna, wanilina, p-hydroksybenzyloaceton. 

Ulotka produktu Fervex

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Sinupret

drażetki, 50 tabletek drażowanych

46,59 zł

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Glimbax

płyn, 200 mililitrów

34,95 zł

Sudafed

tabletki powlekane, 12 tabletek

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Ectodose

płyn, 20 ampułek

59,00 zł

Sinupret Extract

drażetki, 20 tabletek drażowanych

49,95 zł

Levopront

syrop, 120 mililitrów

28,95 zł

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

Zatoxin Rinse zestaw do płukania nosa i zatok

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek 3,2 g + irygator 300 ml