Apap

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

paracetamol

, US Pharmacia

Dawka:

500 mg

Opakowanie:

Koszyk:

16,59 zł

Więcej informacji o Apap

Apap to lek dostępny bez recepty w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Substancją czynną preparatu jest paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, dzięki czemu znajduje zastosowanie w leczeniu bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe). Preparat może być stosowany u osób dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia.

Kategorie Apap

Skład Apap

  • Substancja czynna: paracetamol (500 mg w jednej tabletce powlekanej),
  • substancje pomocnicze: wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy.

Ulotka produktu Apap

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Nurofen Plus

tabletki powlekane, 12 tabletek = 1 blister

Olfen Patch

plaster, 5 plastrów

Solpadeine Forte Tabs

tabletki powlekane, 12 tabletek

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Solpadeine

kapsułki, 12 kapsułek

Ketonal active

kapsułki, 10 kapsułek

14,95 zł

Solpadeine

tabletki, 12 tabletek

Traumon

żel, 100 gramów

41,99 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

24,95 zł