Apap Przeziębienie

produkt dostępny bez recepty, proszek (do wytworzenia płynu),

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, US Pharmacia

Opakowanie:

10 torebek
niedostępny
■■

Opis Apap Przeziębienie

Apap Przeziębienie to lek w postaci proszku do wytworzenia zawiesiny. W swoim składzie zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz fenylefrynę zmniejszającą obrzęk błony śluzowej nosa. Dodatkowo zawiera witaminę C, która ma korzystny wpływ na układ immunologiczny oraz działa antyoksydacyjnie. Lek jest stosowany w celu łagodzenia objawów przeziębienia i grypy. Preparat przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12 roku życia oraz dla osób dorosłych.

Kategorie Apap Przeziębienie

Podmiot odpowiedzialny Apap Przeziębienie

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Apap Przeziębienie

  • Substancje czynne zawarte w 1 saszetce: : paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg.

  • Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, cytrynian sodu, aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, acesulfam K, aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam, żółcień chinolinowa.

Ulotka produktu Apap Przeziębienie

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Sinupret

drażetki, 50 tabletek drażowanych

50,78 zł

Zatoxin Duo

tabletki powlekane, 60 tabl. = 30 tabl./dzień + 30 tabl./noc

Glimbax

płyn, 200 mililitrów

38,59 zł

Sudafed

tabletki powlekane, 12 tabletek

Sinupret Extract

drażetki, 20 tabletek drażowanych

51,59 zł

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Ectodose

płyn, 20 ampułek

59,99 zł

Levopront

syrop, 120 mililitrów

31,59 zł

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

Zatoxin Rinse zestaw do płukania nosa i zatok

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek 3,2 g + irygator 300 ml