Ibuprom

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

ibuprofen

, US Pharmacia

Dawka:

200 mg

Opakowanie:

Koszyk:

11,95 zł

(1,19 zł / szt.)

Opis Ibuprom

Ibuprom to lek dostępny bez recepty w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. W jego składzie znajduje się ibuprofen, który wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Preparat wskazany jest do krótkotrwałego leczenia bólu i gorączki u dorosłych pacjentów oraz dzieci powyżej 6. roku życia. Produkt może być stosowany u kobiet karmiących piersią.

Kategorie Ibuprom

Skład Ibuprom

  • Substancja czynna zawarta w jednej tabletce: ibuprofen 200 mg
  • Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana, skrobia kukurydziana , guma Guar, talk, krospowidon, krzemionka koloidalna, utwardzany olej roślinny, hydroksypropyloceluloza, kaolin, sacharoza, żelatyna, glikol polietylenowy, cukier konfekcjonowany, guma akacjowa, dwutlenek tytanu, węglan wapnia, wosk Carnauba, barwniki Opalux White AS 700 i tusz Opacode Black S-1-17823

Ulotka produktu Ibuprom

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Olfen Patch

plaster, 5 plastrów

Solpadeine

kapsułki, 12 kapsułek

Solpadeine Forte Tabs

tabletki powlekane, 12 tabletek

Solpadeine

tabletki, 12 tabletek

Nurofen Plus

tabletki powlekane, 12 tabletek = 1 blister

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

22,99 zł

Dextin roztwór doustny w saszetce

płyn, 20 saszetek 10 mililitrów

Apap

tabletki powlekane, 24 tabletki

16,99 zł